Королівство кроликів гра. Боротьба за золоту моркву
У настільній грі «Королівство кроликів» гравці стануть кролячими лордами й відправляться завойовувати території для ясновельможного короля Кролика Довговухого. Упродовж гри вони намагатимуться зібрати якнайбільше золотої моркви, місцевого аналога переможних очок.
Механіка «Королівства кроликів» поєднує картковий драфт і контроль територій. Протягом чотирьох раундів гравці вибиратимуть карти й розігруватимуть їх, щоб добути ресурси та розширити свої володіння. Наприкінці кожного раунду відбувається підрахунок очок.
Ігрові карти
У грі сто карт територій – рівно скільки, скільки клітинок на полі (10 на 10). У кутку кожної карти території вказані координати клітинки на полі. Розігравши карту території, гравець виставляє на відповідну клітинку свого кролика. Карти територій поділяються на поля (дають моркву), ліси (дерево), моря (рибу), гори, рівнини та міста.
Карти споруд дозволяють розміщувати на контрольованих територіях фігурки міст і жетони ферм, таборів і небесних веж. Карти сувоїв – це таємні карти, які приносять золоті морквини безумовно або в разі виконання зазначених доручень. Ще у грі є карти забезпення, які дозволяють отримувати додаткові карти з колоди.
Перебіг гри
Гра триває чотири раунди. Кожен раунд складається з фаз дослідження, будівництва та збирання врожаю.
1. Фаза дослідження
Гравці вибирають по 2 карти з руки, розігрують їх, а позосталі карти передають сусідам. З отриманих карт вони знову вибирають і розігрують по 2 карти, решту карт передають далі сусідам. Це триває доти, доки всі карти не будуть передані й розіграні. Розіграні карти споруд гравці кладуть перед собою і розміщують на них міста/жетони. Карти сувоїв гравці кладуть долілиць перед собою.
2.Фаза будівництва
Гравці переміщують на ігрове поле міста або жетони зі своїх карт споруд. Будувати можна тільки на своїй території, до того ж це повинна бути територія відповідного типу. На одній клітинці може бути лише одна споруда.
3. Фаза збирання врожаю
Гравці збирають золоту моркву у своїх феодах. Для цього вони множать силу кожного феода на його багатство. Феод – група клітинок, сполучених ортогонально. Сила феоду – кількість веж у містах, а багатство – кількість ресурсів різних видів, які приносить цей феод.
Відкриття сувоїв наприкінці гри
Наприкінці гри учасники відкривають таємні карти сувоїв і здобувають за них додаткові золоті морквини. Скарби приносять морквини без будь-яких умов. А кількість золотих морквин за доручення залежить від контрольованих територій, феодів, споруд або інших карт сувоїв. Гравці складають золоті морквини за сувої зі своїми поточними результатами. Гравець із найбільшою кількістю золотих морквин стає переможцем і здобуває почесний титул «Велике Вухо».